esl one katowice powered by intel 2018 iem katowice 2018 3
esl one katowice powered by intel 2018 iem katowice 2018 3

Intel oraz ESL zapraszają na ESL One Katowice powered by Intel 2018 oraz Intel Extreme Masters World Championship Katowice 2018 (IEM Katowice). Pierwsza impreza odbędzie się w dniach 24-25 lutego, natomiast druga 2-4 marca. Podobnie jak w poprzednich latach wstęp na oba wydarzenia będzie całkowicie darmowy. Już niebawem w sprzedaży pojawią się bilety wcześniejszego wstępu, których część gwarantuje także gadżety, miejsca siedzące czy nocleg.

Oprócz ESL One i IEM, do Katowic wrócą największe targi utrzymane w tematyce esportowej – IEM Expo. Odbędą się one w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Jednak tym razem odwiedzający będą mogli obcować z najnowszymi technologiami wykorzystywanymi w gamingu przez oba weekendy. Dla odwiedzających oddane zostanie ponad 8000 m2 przestrzeni wystawienniczej, na której znajdą się chociażby trzy esportowe sceny, Intel Experience Zone oraz strefa biznesowa.

ESL One Katowice powered by Intel 2018 i IEM Katowice 2018

ESL One Katowice powered by Intel będzie pierwszym tak dużym międzynarodowym turniejem Dota 2 w Polsce. Będzie to również pierwszy Major Dota 2 w naszym kraju. Na miejscu pojawi się szesnaście najlepszych drużyn z całego świata. Uczestnicy zostaną wyłonieni na podstawie kwalifikacji rozgrywanych w sześciu regionach. W puli nagród znajdzie się ok. 3 600 000 złotych oraz 1 500 punktów rankingowych, mogących dać awans na kolejną imprezę z cyklu The International.

ESL One Katowice powered by Intel 2018 i IEM Katowice 2018

IEM Katowice 2018 będzie siódmym turniejem zaliczającym się do serii Intel Grand Slam, dzięki której jeden z zespołów CS:GO może zgarnąć dodatkową nagrodę w postaci 1 000 000 dolarów. Kwota ta trafi do drużyny, która wygra cztery z ostatnich dziesięciu turniejów wysokiej rangi organizowanych przez DreamHack lub ESL. Szansę na zgarnięcie ogromnej sumy mają na ten moment FaZe Clan, G2 Esports i SK Gaming – każda z drużyn zdobyła już bowiem jedno trofeum.

Bilety wcześniejszego wstępu na ESL One Katowice powered by Intel, Intel Extreme Masters Katowice World Championship i IEM Expo będą dostępne od 2 listopada na stronie Ticketmaster.


Poprzedni artykułGenesis Krypton 110 i Krypton 190 – myszki dla graczy
Następny artykułProcesory Ryzen i platforma AM4 zmieniły rynek komputerów
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments