ESL One Hamburg 2017 został gospodarzem oficjalnego turnieju DOTA 2 Valve Major. Współorganizatorem technologicznym została firma Intel. Impreza podejmie osiem najlepszych zespołów Dota 2 z całego świata. 28 – 29 października odbędzie się faza play-offów. Drużyny powalczą nie tylko o punkty kwalifikacyjne do turnieju The International 2018, ale także o zwiększoną do 1 000 000 dolarów, pulę nagród.

Dwa z ośmiu zespołów otrzymają bezpośrednie zaproszenie do udziału w fazie grupowej Majora (26 – 27 października). Pozostałe sześć zespołów będzie musiało wywalczyć sobie miejsce w kwalifikacjach online.

ESL One Hamburg będzie pierwszym turniejem tej rangi po The International 2017. Rok później planowane jest zorganizowanie kolejnego turnieju rangi Major w DOTA 2.

Prócz samych turniejów na ESL One Hamburg 2017 będzie można spotkać ulubionych graczy i otrzymać od nich autograf. Odbędzie się także konkurs cosplay z bohaterami z DOTA 2. Ale najważniejsze to kibicowanie obecnym zespołom w rozgrywkach.

Bilety na ESL One Hamburg 2017 są już w sprzedaży. Można je kupić za pośrednictwem portalu Eventim, w cenie od 39 euro do 249 euro. Istnieje możliwość wynajęcia prywatnej loży, dla maksymalnie pięciu osób. Jej cena to 2,999 euro.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments