ESL Mistrzostwa Polski 2017 to już 14 sezon zmagań graczy w takich tytułach, jak Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends. Drużyny rywalizować będą o 150 000 złotych oraz światową sławę. W turnieju League of Legends, który organizowany jest we współpracy z Riot Games, w puli nagród znalazło się 80 000 złotych, zaś w CS:GO – 70 000 złotych. Zmagania drużyn rozpoczną się w Internecie od otwartych kwalifikacji.

Pierwsza tura eliminacji League of Legends ruszy 6 lutego, zaś CS:GO – 19 lutego. W obu tytułach obowiązywał będzie nieco inny system:

League of Legends:

  1. Otwarte kwalifikacje
  2. Pierwsza faza grupowa: 16 drużyn (3 zaproszone)
  3. Druga faza grupowa: 8 drużyn
  4. Finały lanowe: 4 drużyny

Counter-Strike: Global Offensive:

  • Otwarte kwalifikacje
  • Faza grupowa: 8 drużyn (1 zaproszona)
  • Finały lanowe: 4 drużyny

Poprzedni artykułBioStar ujawnia dwie płyty mini-ITX X370-GTN i B350-GTN dla AM4
Następny artykułPiotr Fronczewski, jako narrator w grze Torment: Tides of Numenera
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.