E. Wedel będzie uczestnikiem wydarzenia Intel Extreme Masters Katowice 2019. Na stoisko marka zaprosiła gości specjalnych. Podejmą oni wyzwanie Wedel UP! i wspólnie z uczestnikami wydarzenia wezmą udział w nietypowych rozgrywkach. Wśród zaproszonych gości znajdą się zawodowi e-sportowcy (m.in. Michu), gamingowi influencerzy – Manoyek, Karolek, JDabrowsky i Pago – oraz inne osoby, związane ze światem e-sportu, jak np. komentatorzy Morgen i Kubik.

W tym roku przygotowano również 4 dedykowane mapy w Fortnite, które będą miały inne zasady. Jeżeli tryb Battle Royale to rywalizacja, wersja proponowana w strefie Wedel UP! skupia się na kooperacji.

E. Wedel - Intel Extreme Masters Katowice 2019 - Wedel Up!

Prócz tego na stoisku będzie można zagrać w automat perkusyjny, w którym gracze będą tworzyć swój utwór, escape room czy pinball, gdzie uczestnicy będą zjeżdżać na specjalnie przygotowanej rampie. A to wszystko w myśl współpracy pomiędzy grającymi. Dodatkowo, na strefie Wedel UP! zostaną przygotowane grupowe gry kooperacyjne, których celem będzie dobra zabawa i rozbudzenie jeszcze więcej dziecięcej radości wśród uczestników IEM-u.

E. Wedel - Intel Extreme Masters Katowice 2019 - Wedel Up!

Na koniec warto wspomnieć o tematycznych rzeźbach z kilkuset kilogramów wedlowskiej czekolady, które uczestnicy wydarzenia będą mogli wspólnie zjeść w niedzielę.


Poprzedni artykułPalit GeForce GTX 1660 Ti StormX OC – karta graficzna mini-ITX
Następny artykułRapoo V500S VPRO – klawiatura mechaniczna dla gracza?
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments