Firma E.Wedel zapowiedziała swoją obecność na targach Poznań Game Arena 2018. Marka ponownie przygotuje masę nieszablonowych atrakcji i gier. Głównym punktem całej imprezy będzie projekt Wedel Up!, czyli więcej beztroskiej zabawy i dziecięcej radości. Przypomnijmy, że inauguracja wspomnianego projektu miała miejsce podczas Intel Extreme Masters Katowice 2018. I gracze przyjęli to nadzwyczaj dobrze.

Rozgrzanie graczy przed PGA 2018 rozpocznie „Rozgrzewka przed e-sportem”. W kampanii display’owej, która rozpoczęła się 27 września br., zagrają oni inaczej poprzez nietypowe, retro gry mobilne, np. popularny niegdyś labirynt.

Na samych targach Poznań Game Arena 2018 E.Wedel będzie posiadał bardzo czekoladową strefę. Organizatorzy projektu Wedel Up! przygotowali sporo słodkich konkursów, maszynę vendingową oraz wielką czekoladową rzeźbę. Wspomniana wcześniej maszyna pozwoli na wygranie produktów E.Wedel. Natomiast czekoladowa rzeźba zostanie w ostatni dzień zjedzona wspólnie przez uczestników.

W budzeniu dziecięcej radości na Poznań Game Arena i tym razem pomoże czwórka popularnych graczy. Będą oni grali w dueatach. Każda para będzie złożona z youtubera oraz streamera, czyli twórcy aktywnego na  platformie Twitch. Wśród gamerów znajdą się: Manoyek (Fortnite) i PAGO (CS:GO) oraz SkyeN (Fortnite) i Blackfireice (Heartstone).

Przewodnie hasło stoiska: „Zagrajmy inaczej” pozwoli zagrać w wiele gier nietypowo. Dla uczestników PGA zostały przygotowane stanowiska do dwóch gier: CS:GO oraz Fortnite z oryginalnymi zasadami. W rozgrywkach nie będzie wygranych, liczyć się będzie dziecięca radość, kreatywność i dobra zabawa.


Poprzedni artykułStarLadder i-League StarSeries Season 6: Mousesports z bardzo dobrym wynikiem, a reszta zespołów?
Następny artykułGIGABYTE M.2 PCIe SSD 128GB i M.2 PCIe SSD 256GB – nowe dyski
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.