Cooler Master rozpoczęło prestiżowy konkurs – Case Mod World Series. Są to międzynarodowe zawody, na których rywalizują czołowi modderzy. Ich zadaniem jest efektowne przerabianie i stylizowanie obudów komputerowych oraz całych komputerów. Tegoroczna edycja to jubileusz serii – mistrzowie moddingu staną do rywalizacji po raz dziesiąty. Tym samym Cooler Master chce uczcić jubileusz serii.

Pula nagród wynosi aż 24 000 dolarów. Zwycięzca zdobędzie nagrodę 10 000 dolarów. Za drugie miejsce przyznana zostanie nagroda 5000 dolarów. Trzeci stopień podium oznacza nagrodę 1000 dolarów.

Ciekawą nagrodą jest ta z kategorii Scratch Build – polega ona na zbudowaniu jednostki “od zera” bez wykorzystania gotowej obudowy. Wszystko należy stworzyć samemu. Przewidziano tutaj aż 3000 dolarów.

Rywalizacja została podzielona także na stopnie trudności – Master League i Apprentice League. Ta pierwsza liga to uznani profesjonaliści w branży. Druga natomiast to rywalizacja początkujących twórców. Zwycięstwo w tej drugiej może być kluczem do awansu, do elitarnego grona modderów. Do wygrania są pieniądze na wydanie w sklepie CM Store oraz współpraca z marką przy kolejnych projektach. Zwycięzców ma być aż pięciu.

Aby wziąć udział w Case Mod World Series należy zarejestrować się na stronie wydarzenia najpóźniej do 15 czerwca. Po dokonaniu rejestracji można się zabrać za tworzenie, czasu jest sporo – do 10 października b.r. Od 23 października do 4 listopada nadesłane projekty będą oceniane. Zwycięzców poznamy 14 listopada. Powodzenia!


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments