W dniach od 12 do 14 października marka Bloody pojawi się na targach Poznań Game Arena 2018. Stoisko będzie się mieściło w hali nr 5. Marka ma zaprezentować swój najnowszy projekt – portal Dobry Gracz. Ma on pozwolić na zdobywanie osiągnięć a grę w ulubione tytuły. Gracze zdobywają punkty i wymieniają je na profesjonalny sprzęt gamingowy.

Zwiedzający będą mogli zapoznać się z urządzeniami wykorzystującymi technologię optycznych przełączników Light Strike. Warto nadmienić, że producent pokaże klawiaturę mechaniczną B975. Będzie ją można wypróbować w strefie Free2Play wspieranej przez komputery marki OPTIMUS.

Dobry Gracz - Bloody

Podczas targów na stoisku zaprezentowana zostanie gra World War 3. Polski producent gier – The Farm 51 będzie chciał sprawdzić, czy stworzony tytuł przypadnie do gustu graczom. Oczywiście to nie jest jeszcze finalna wersja. Gracze będą mieli okazję pograć i porozmawiać z deweloperami pracującymi przy tworzeniu gry i zgarnąć koszulkę z logiem WW3.

Zarówno na scenie głównej, jak i na stoisku spodziewać się można konkursów i turniejów. Uczestnicy zmierzą się m.in.: w pojedynkach 1-na-1 w CS:GO oraz w League of Legends. Na najbardziej aktywnych czekają atrakcyjne nagrody, dlatego warto brać czynny udział i mieć oczy szeroko otwarte. Dodatkowo, wszyscy goście mogą wziąć udział w konkursie na najlepsze zdjęcie ze stoiska Bloody opublikowane na Facebooku, w którym do wygrania są punkty na portalu Dobry Gracz – https://dobrygracz.pl/


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments