Blizzard szykuje się do bardzo ważnego wydarzenia – BlizzCon 2016. Jest to dwudniowe wydarzenie, odbywające się w dniach 4 – 5 listopada w w dniach 4 i 5 listopada w Anaheim Convention Center w Kalifornii. Ci, co nie mogą w nim uczestniczyć osobiście, otrzymają możliwość zakupu wirtualnego biletu. Zapewni on dostęp do dodatkowych atrakcji, a także da możliwość oglądania powtórek przez dwa tygodnie.

Wirtualny bilet zapewni dostęp do transmisji na żywo w jakości HD (720p) ze wszystkich wydarzeń podczas obu dni konwentu:

  • Panele, wywiady i relacje na wyłączność. Będzie można zobaczyć wszystkie panele twórców na BlizzConie. Ponadto uzyskuje się dostęp do wywiadów na wyłączność z projektantami, grafikami i innymi kluczowymi postaciami odpowiadającymi za ulubione tytuły Blizzarda.
  • Konkursy – możliwość obejrzenia na żywo legendarnego konkursu z kostiumami i nie tylko
  • Ceremonia zamknięcia – szczegóły wkrótce
  • Wyjątkowe przedmioty w grach. Gracze otrzymają dostęp do ciekawej zawartości w grach Blizzarda
  • Powtórki na żądanie
  • Torba z upominkami oraz BlizzConowe gadżety

Wejściówka jest już dostępna w sprzedaży i wynosi 39 Euro. Liczba biletów dostępnych dla pojedynczego konta Battle.net jest ograniczona do 1. Transmisja odbywa się wyłącznie w języku angielskim.


Poprzedni artykułASUS ROG Swift PG248Q – monitor stworzony dla eSportu
Następny artykułPula nagród na turniej DOTA 2 The International przekroczyła 18 mln
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.