Kinga Kujawska dołączyła do ekipy ESL Polska. Od 1 lutego będzie zajmować się relacjonowaniem najważniejszych wydarzeń esportowych w kraju i za granicą. Rozpoczęcie współpracy łączy się z długofalowymi planami rozwoju kanałów wideo ESL Polska, które zostaną przedstawione w najbliższym czasie. Warto nadmienić, że ES Polska planuje rozwój swojego własnego kanału filmowego.

Kinga relacjonować będzie zarówno lokalne rozgrywki, w tym ESL Mistrzostwa Polski, jak i międzynarodowe wydarzenia. Najbliższymi eventami, w których będzie brała udział są ESL One Katowice powered by Intel (24-25 lutego) oraz IEM Katowice (2-4 marca)

– mówi Jarosław Chajduś, Video Channels Specialist i Talent Manager w ESL Polska.

Kinga Kujawska

Kiedy ESL Polska zaproponowało mi współpracę, nie wahałam się ani sekundy. Możliwość pracy przy największych wydarzeniach esportowych, z najlepszymi graczami i ogromną publiką będzie dla mnie niezwykle ekscytującym wyzwaniem.

– mówi Kinga Kujawska

Kinga Kujawska, przez ostatnie 3,5 roku była związana z marką Sony PlayStation. Efektem jej działań były liczne materiały, które pojawiały się na kanale PlayStation Polska Ekstra. Fani PlayStation mieli okazję poznać Kingę nie tylko w roli prezenterki, ale i miłośniczki gier.