Karmazynowe Dni w Destiny 2 startują już dzisiaj

0

Bungie rozpoczęło Karmazynowe Dni w Destiny 2. Jest to specjalne wydarzenie z okazji Walentynek, które potrwa cały tydzień. A wszystko to za sprawą aktualizacji Crimson Days. Sercem wydarzenia będą nietypowe potyczki w Tyglu w formacie 2 na 2. Na graczy czeka sporo niespodzianek. Zadebiutuje również Wypalenie, nowa wersja Płonącej Świątyni, umiejscowiona w przyszłości, w której Weksom udało się wpłynąć na naszą rzeczywistość.

Karmazynowe Dni w Destiny 2

Najlepszym sposobem na zdobycie nagród podczas Karmazynowych Dni jest współzawodnictwo w playliście Karmazynowych Dni w Tyglu. Większość nagród znajduje się w Karmazynowym engramie, który gwarantuje brak duplikatów do czasu, aż nie zdobędzie się całego nowego wyposażenia.

Karmazynowe Dni w Destiny 2

Każdy z graczy po zdobyciu nowego poziomu doświadczenia, otrzyma engram oświecenia i Karmazynowy engram. Karmazynowe engramy zdobyć można jedynie w rozgrywce, a ich ilość nie jest limitowana. Aby się zakwalifikować, należy zdobyć maksymalny poziom doświadczenia swojego Strażnika (tzn. poziom 25, jeśli posiadasz Dodatek 1 i 20, jeśli go nie posiadasz).