Już dzisiaj Misja Esport! Kto w niej? Nowe osoby!

0
Maciej Sawik Sawicki - Misja Esport
Źródło: VOD

Już dzisiaj o godzinie 17:00 na kanale Twitch Esportmanii kolejny program Misji Esport. W studiu, prowadzonym przez Macieja “Sawika” Sawickiego oprócz tych samych osób, zobaczymy dwie nowe.

Przy stole w studiu prowadzonym przez Macieja “Sawika” Sawickiego zasiądą: Michał “Carmac” Blicharz oraz Bartek Klepaczewski. Jednak oprócz tych, dwóch osób, zobaczymy dwie nowe osoby, znane ze świata YouTube’a oraz Twitch’a. Pierwszą z nich jest – Katarzyna “UrQueeen” Jajuga, natomiast drugą – Tomasz “Gimper” Działowy. Będzie to dla nich debiut w programie Macieja Sawickiego. Kasia jak i Tomek opowiedzą nam o tym, jak budować markę osobistą w sieci. Co więcej, UrQueeen również opowie także na temat strem’owania, czyli będzie to ciekawe dla osób, które już stream’ują i chcą się jeszcze czegoś dowiedzieć na temat polepszenia swojej działalności, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają i również chcą wiedzieć, jak w ogóle zacząć swoją karierę streamer’a.

Jeśli chodzi natomiast o Tomka, który obecnie jest ambasadorem w organizacji esportowej X-KOM AGO. Opowie nam o tym, jak to jest, że YouTube, showbiznes, sport łączą się w esport.

Bartek Klepaczewski i Michał “Carmac” Blicharz opowiedzą z kolei na temat Riot Games i League of Legends.

Stream, 22.10.2019, godzina 17:00 – Twitch Esportmania: Esportmania


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments