Jutro rozpoczynamy Fazę Nowych Legend StarLadder Major Berlin 2019

0
52

Najciekawsza faza StarLadder Major Berlin 2019 przed nami. To właśnie od jutra rozpoczyna się turniej główny w stolicy naszych zachodnich sąsiadów, a wśród drużyn, które zagrają w Mercedes – Benz Arecna jest FaZe Clan, zespół prowadzony przez polskiego zawodnika, Filipa „NEO” Kubskiego.

Finn „Karrigan” Andersen i FaZe Clan

Jak już wiadomo poprzedniego tekstu o pierwszej rundzie Fazy Nowych Legend, europejski skład zagra FaZe Clan zagra przeciwko innemu, również europejskiemu składowi, Mousesports. Z pewnością dla podopiecznych duńskiego trenera Allana „Rejina” Petersena będzie to szczególny mecz, a w zasadzie dla jednego zawodnika, prowadzącego Duńczyka, Finna „Karrigana” Andersena, bowiem to on reprezentował zespół FaZe przez 3 lata jako kapitan.

Każda drużyna chce pokazać swoją najlepszą grę

Jak wiadomo, każdy chce zaprezentować się jak najlepiej i to jeszcze w tak dużym turnieju, o takiej randze jaką jest Major. W Fazie Nowych Pretendentów mogliśmy oglądać ciekawe zagrywki, różne taktyki, ale tak naprawdę główny turniej w Berlinie pokaże to, co chcą zobaczyć widzowie, czyli najlepszą grę.

Co więcej, wiadomo że drużyny chciały awansować i otrzymać status drużyny Legend, ale niektóre z nich nie pokazały się z tak dobrej strony.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments