Jujubee udostępnia darmową aktualizację do gry Realipolitiks

0

Studio Jujubee udostępniło darmową aktualizację do gry Realipolitiks. Zapewnia ona dodatkowe funkcje oraz projekty, które odblokowują większe możliwości dla kraju prowadzonego przez gracza. Drzewko technologiczne “Outsourcingu” pozwoli graczom wygenerować więcej punktów akcji, które będą szczególnie przydatne w późniejszych etapach gry. Dodatkowo, drzewko projektów wojskowych o nazwie “Zaawansowany import broni” zostało ulepszone.

Dzięki temu zapewniono graczom możliwość importowania jednostek transportowych dających większą mobilność nawet we wczesnych etapach gry.

Od teraz także gracze będą mogli zmienić nazwę i flagę dowolnego narodu przed rozpoczęciem gry. Dodatkowo wprowadzono opcję oddawania prowincji krajom, które wysuwają co do nich roszczenia. Umożliwi to polepszenie relacji.

Realpolitiks to przystępna strategia czasu rzeczywistego na ogromną skalę, w której możesz zostać przywódcą każdego współczesnego państwa. Zmierz się z problemami współczesnego świata, poznaj widoczne i niewidoczne granice geopolityczne, skorzystaj z mocy swojego kraju i jego siły gospodarczej, aby wziąć udział w konfliktach militarnych i rozmowach międzynarodowych.