Joakim “jkaem” Myrbostad w nowej drużynie?

2
66
69416945 2833435270019360 4652396746410819584 o
69416945 2833435270019360 4652396746410819584 o
Joakim “jkaem” Myrbostad prawdopodobnie opuści norweski zespół Apeks, do którego dołączył w październiku tego roku. Jednak, żeby było ciekawiej obie wersje organizacji oraz samego zawodnika są inne. Według podanych informacji Norweg został wykupiony przez inną organizację, natomiast jego menedżer twierdzi, że transfer dopiero będzie. 

–  Wydaliśmy sporo pieniędzy, by ściągnąć jkaema do domu, wspólnie wierząc, że poświęcimy czas na budowę mocnego norweskiego zespołu. Nadzieje te jednak wyparowały, co zasmuca i nas, i całą norweską scenę. Jesteśmy jednak gotowi na kolejny krok – najbliższy okres spędzimy na przyglądaniu się skandynawskim zawodnikom. Zmieniamy nasze plany, ale nie nasz cel – po prostu jego osiągnięcie zajmie nam nieco dłużej niż myśleliśmy – oświadczenie wydane przez norweską organizację Apeks.

–  Jako agent jkeama mogę potwierdzić, iż rozmawiamy z innym klubem, aczkolwiek to bardzo dziwne, że Apeks informuje o sfinalizowaniu transakcji w chwili, gdy żadne dokumenty nie zostały jeszcze podpisane. Innymi słowami, jkeam nadal jest związany umową z Apeksnapisał w swoim oświadczeniu menedżer Joakima Myrbostada, Asgeir Kvalvik.

Przed samym dołączeniem do norweskiej organizacji Apeks, Joakim “jkaem” Myrbostad grał w australijskich formacjach. Najpierw w Renegades, a następnie w 100 Thieves. A dlaczego w ogóle norweski zawodnik i były gracz FaZe Clan przeszedł do organizacji ze swojego kraju? Bowiem, australijska formacja postanowiła całkowicie zrezygnować ze składu. 

Same wyniki norweskiej drużyny nie były dobre. Podczas turnieju DreamHack Open November 2020, Apeks zajęło miejsca 5-6.

Więcej informacji na temat Joakima “jkaema” Myrbostada na oficjalnej stronie organizacji Apeks.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułNiezrozumiałe decyzje fińskiego ENCE – felieton
Następny artykułPoznaliśmy szczegóły turnieju DreamHack Open January 2021
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

2 KOMENTARZE

  1. […] Marco “Snappi” Pfeiffer od czerwca do grudnia 2020 roku grał w europejskim c0ntact Gaming. Drugi z zawodników, czyli Thomas “TMB” Bundsbæk jest obecnie zawodnikiem duńskiego AGF Esport, ale miał oferty z jednej duńskiej organizacji, North oraz z norweskiego Apeks, w którym grał Joakim “jkaem” Myrbostad. […]

  2. […] Współpraca pomiędzy trenerem oraz organizacją Cloud9 zakończyła się dlatego, że Serb oraz Brytyjczyk nie potrafili się ze sobą porozumieć. Jednak według informacji podanych przez francuskiego dziennikarza, Guillaume’a “neLa” Rathier’a, Aleksandar “kassad” Trifunović zostanie trenerem rosyjskiej zespołu EXTREMUM. Co ciekawe, w samej formacji są zawodnicy którzy razem reprezentowali barwy australijskiej formacji Renegades oraz 100Thieves. Warto również dodać, że EXTREMUM jest organizacją rosyjską, ponadto do składu miałby dołączyć również Joakim “jkaem” Myrbostad, który wcześniej reprezentował drużynę z Norwegii – … […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.