Izako Boars pokonuje ALTERNATE aTTaX w kolejnym meczu turnieju Nine to Five 2

0
82
izakoboars
izakoboars

Trzecie spotkanie i drugie zwycięstwo. W taki oto sposób prezentuje się bilans drużyny Izako Boars w początkowej fazie turnieju Nine to Five 2. Dzisiaj zmierzyli się z niemiecką drużyną ALTERNATE aTTaX. Po dwóch emocjonujących mapach zwyciężyli 2:0.

Vertigo
Wyboru pierwszej mapy dokonali zawodnicy niemieckiej organizacji. Wybór padł na Vertigo, co nie powinno być zaskoczenia. Zawodnicy ALTERNATE aTTaX zagrali na Vertigo w sumie 32 spotkania. Wygrali ponad 80% tych rozegranych map.

Przechodząc do dzisiejszego spotkania, zawodnicy Izako Boars rozpoczęli rozgrywki na pierwszej mapie po pewnie wygranej rundzie pistoletowej. Natomiast nie wykorzystali znaczącego zastrzyku możliwości i przeciwnicy doprowadzili do wyniku 6:1. Na szczęście dziki przejęli pałeczkę, wygrali bo wiem siedem rund z rzędu i zapewnili sobie zwycięstwo w pierwszej połowie mapy, pomimo przegranej ostatniej rundy. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:7.

Drużyna Piotra “izaka” Skowyrskiego rozpoczęła drugą połowę od zwycięskiej rundy pistoletowej. Tym razem na ich konto trafiła także druga runda. Reszta spotkania była bardziej wyrównana. Ostatecznie zwycięsko z tej mapy wyszli zawodnicy IB, wygrali 16:12.

Train
Wyboru drugiej mapy dokonała nasza, polska drużyna. W tym przypadku podjęli decyzję o wyborze mapy de_train. Pierwsza połowa spotkania nie przebiegała korzystnie dla nich. Zdobywali tylko pojedyncze rundy, a decydujące zdanie ciągle miała niemiecka drużyna. W sumie podczas trwania pierwszej połowy zdobyli jedynie pięć rund. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 5:10.

Sytuacja się odwróciła po zmianie stron. Pałeczkę przejęły dziki. Poczynając od wygranej rundy pistoletowej, dziki doprowadziły do wyniku 12:10. Natomiast w następnych sześciu rundach wygrali tylko jedną rundę. Z przewagi dwóch rund stworzyła się strata dwóch rund. Mimo wszystko IB miało głowę na karku i doprowadzili do remisu 15:15. W związku z tym czekała nas dogrywka. W tej sytuacji Szejn i spółka zaprezentowali się fenomenalnie i ostatecznie wygrali drugą mapę 19:16 i za razem całe spotkanie 2:0.

Izako Boars vs. ALTERNATE aTTaX
Vertigo: 16:12
Train: 19:16

Spotkanie można było oglądać za pośrednictwem platformy twitch.tv na kanale Izako Boars. Zachęcamy także do zapoznania się z relację z poprzedniego meczu IB.