Podczas targów IEM Expo scena w Audytorium Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach będzie gościć Intel VR Games. Już 5 marca odwiedzający będą mogli wziąć udział w licznych otwartych turniejach z cennymi nagrodami. Start Intel VR Games zaplanowany jest na godzinę 12:00. Wstęp na to wydarzenie jest w pełni darmowy, a odwiedzający będą mieli szansę na wygranie cennych nagród od sponsorów – firm Intel i Omen by HP.

Ostatniego dnia w Audytorium odwiedzający będą mieli szansę sprawdzenia swoich umiejętności w trzech tytułach VR:

  • The Unspoken
  • Lone Echo
  • Arizona Sunshine

Wirtualna rzeczywistość to ‘the next big thing’, a Intel jest jednym z motorów napędowych tej rewolucji. Możliwość zanurzenia się w świecie wirtualnym, zupełnie nowy poziom doświadczeń i rozrywka na niespotykanym dotąd poziomie – wszystko to czeka na uczestników Intel VR Games. Kiedy planowaliśmy tegoroczne finały Intel Extreme Masters wiedzieliśmy, że VR musi być ich ważną częścią. Technologia VR zredefiniuje gaming. Już wkrótce użytkownik będzie mógł nie tylko wejść w środek wirtualnego świata za pomocą obrazu i dźwięku, ale także dotyku.

– mówi Krzysztof Jonak, Poland Country Manager w firmie Intel.

Na najlepszych uczestników turniejów Intel VR Games czekają cenne nagrody. Całe wydarzenie będzie można również obejrzeć w internecie podczas transmisji, która będzie prowadzona na kanale esl_pl na Twitchu.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments