Poznaliśmy drużyny, które zagrają w kwalifikacjach do Intel Extreme Masters Summer 2021

2
41
ESL
Fot. ESL - Bart Oerbekke

Poznaliśmy wszystkie drużyny, które zagrają w kwalifikacjach do Intel Extreme Masters Summer 2021, wśród nich są zespoły w składzie z polskimi zawodnikami. W turnieju głównym na pewno zagra Michał “MICHU” Muller, natomiast o awans do niego powalczy zarówno Mateusz “mantuu” Wilczewski, jak i Paweł “dycha” Dycha. Trzech Polaków na Intel Extreme Masters Summer 2021? Jest to możliwe, ale najpierw trzeba pokonać swoich rywali w kwalifikacjach.

Przeciwnikami amerykańskiego Evil Geniuses na Intel Extreme Masters Summer 2021 będą formacje takie, jak Astralis, Complexity Gaming, Fnatic, Team Vitality, Ninjas in Pyjamas, Gambit Esports, czy Heroic, tak więc najlepsze drużyny na światowej scenie Counter-Strike’a. Warto dodać, że na turnieju zagra również bardzo dobrze prezentujące się Extra Salt oraz Imperial Esports, dzięki zwycięstwom wywalczonym podczas regionalnych DreamHacków March.

Jeśli chodzi natomiast o kwalifikacje, w nich również będzie bardzo ciekawie, bo o awans zagrają takie zespoły, jak: FaZe Clan, G2 Esports, mousesports, OG Esports, FURIA, FunPlus Phoenix, BIG, K23, Trident Clan, SKADE, Movistar Riders.

Intel Extreme Masters Summer 2021
Fot. twitter.com/IEM

Kwalifikacje do IEM Summer 2021, odbędą się w dniach 26-28 kwietnia. Więcej informacji o IEM Summer 2021.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułRusza Esportowy Turniej Polski w CS:GO, StarCraft II oraz szachy
Następny artykułMinisforum HM50 – minikomputer z Ryzen 5 PRO 4500U
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj