Już za niecały miesiąc odbędzie się Intel Extreme Masters Katowice 2017, czyli jedna z największych światowych imprez e-sportu. Organizatorzy po raz kolejny urządzają konkurs na najlepszy cosplay. Spotkać będzie można barwne postaci z popularnych gier takich jak League of Legends, DOTA 2, StarCraft 2 i wielu innych. Niektórzy z cosplayerów pracują nad swoimi kostiumami nawet kilka miesięcy, by w pełni odwzorować swojego ulubionego bohatera.

Podstawowym warunkiem udziału w konkursie jest wcielenie się w postać z jednej z gier, które pojawią się na scenie podczas rozgrywek Intel Extreme Masters. Do wyboru zatem są League of Legends, Counter Strike: Global Offensive, Starcraft 2, Hearthstone oraz Heroes of the Storm. Strój oraz rekwizyty muszą być wykonane własnoręcznie. Spośród tej grupy, podczas IEM 2017, wybrane zostaną 3 najlepsze kreacje, których autorzy nagrodzeni zostaną nagrodami rzeczowymi:

1 miejsce – Komputronik Intel Extreme Masters Challenger 2016 [S001]
2 miejsce – smartfon ASUS ZenFone 2 Laser
3 miejsce – mysz ASUS ROG GX860 Buzzard

Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane drogą elektroniczną i należy wysyłać je na adres cosplay@staff.eslgaming.com do 24 lutego. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie