Podczas Intel Extreme Masters Katowice 2016 będzie równolegle odbywało się IEM Expo 2016, obfitujące w mnóstwo atrakcji dla odwiedzających. Jedną z najciekawszych będzie strefa Free To Play, czyli miejsce gdzie każdy uczestnik będzie mógł spróbować swoich sił w najpopularniejszych tytułach e-sportowych: Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends czy StarCraft II.

Wspomniana strefa będzie posiadać aż 200 stanowisk do grania, na których będą odbywały się otwarte turnieje. Rozgrywki mają trwać przez całe trzy dni Intel Extreme Masters Katowice 2016. Start turniejów przewidziano od godziny 13:00.

Intel Extreme Masters Katowice 2016

Harmonogram poszczególnych turniejów:

  • Piątek: 13:00 – Heroes of the Storm, 18:30 – Hearthstone
  • Sobota: 13:00 – League of Legends, 18:30 – StarCraft II
  • Niedziela: 13:00 – Counter-Strike: Global Offensive, 18:30 – Rocket League

Najlepsi uczestnicy turniejów zostaną nagrodzeni między innymi peryferiami, płytami głównymi oraz gadżetami od partnerów Free To Play Area, firm: Intel, SteelSeries, Komputronik, GIGABYTE i IIyama.

Zapisy do wszystkich rozgrywek prowadzone będą na miejscu. Do rozgrywek będą mogli dołączyć zarówno indywidualni gracze, jak i całe drużyny.

ESL to największa na świecie firma zajmująca się e-sportem, będąca liderem w najpopularniejszych grach organizując wiele turniejów online i offline. ESL zajmuje się międzynarodowymi rozgrywkami o wysokim profilu, takimi jak Intel Extreme Masters, ESL One, ESL National Championships i innymi wydarzeniami organizowanymi na stadionach, czy amatorskimi rozgrywkami, ligami oraz systemem matchmakingu.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments