Drugi turniej NiKo w G2 Esports – Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020

0
47
20200224 bart oerbekke iem katowice 35588 scaled
20200224 bart oerbekke iem katowice 35588 scaled
Po rywalizacji w grupie A podczas Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020 pora rozpocząć grę w następnej grupie, czyli B. W tej grupie znajdują się aż trzy zespoły, które będą reprezentować Danię: Astralis, Heroic oraz North, ale także będziemy mogli oglądać francusko-bałkański skład G2 Esports z Nikolą “NiKo” Kovačem. 

Duńskie derby na początek grupy B

Z jednej strony będzie to rywalizacja rewanżowa za DreamHack Masters Spring 2020, w którym to Heroic nie dało żadnych szans swoim, duńskim oponentom pokonując ich wynikiem 2:0. Teraz przed Mathiasem “MSL” Lauridsenem i jego kolegami czas i świetna okazja na to, aby zrewanżować się i pokonać Heroic na Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020, ale z pewnością to łatwe nie będzie, szczególnie że widać znaczną poprawę gry ze strony Caspra “cadiaNa” Møllera i jego zespołu.

Drugi turniej z udziałem NiKo – Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020

W drugim, dzisiejszym meczu, zespół prowadzony przez serbskiego zawodnika, Nemanję “nexę” Isakovića G2 Esports zagra przeciwko szwedzkiemu Ninjas in Pyjamas. Będzie to również drugi turniej z udziałem Nikoli “NiKo” Kovač w nowych barwach. Warto tu przypomnieć o tym, że Bośniak przeszedł do składu hiszpańskiej organizacji z FaZe Clan. Pierwszym turniejem był BLAST Premier Fall Series, w którym G2 bez problemowo poradziło sobie ze swoimi oponentami i pewnie uzyskało awans na finały.

15:00 – Heroic vs. North
18:30 – G2 Esports vs. Ninjas in Pyjamas

Transmisja z polskim komentarzem dostępna na kanale Polsat Games 2

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułZnamy pierwszych uczestników First Strike Play-in w Valorancie
Następny artykułEuropejski Kolos przegrywa z Virtus.pro w ramach Flashpoint 2
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.