Intel Extreme Masters Beijing 2019: Chiny stolicą esportu

0
67
Intel Extreme Masters Rio Major 2022
Fot. Liquipedia

W tym roku ESL przygotowuje kolejny turniej z serii Intel Extreme Masters. Po Intel Extreme Masters w Katowicach, australijskim Sydney, następnie amerykańskim Chicago, przyszedł czas na chiński Pekin. To właśnie w stolicy azjatyckiego miasta odbędzie się czwarty turniej Intel Extreme Masters.

Poprzednie trzy turnieje Intel Extreme Masters były wygrywane przez dwa, różne zespoły. W stolicy Górnego Ślaska zwycięstwo odnieśli Duńczycy z Astralis, natomiast na kolejnych dwóch turniejach, czyli w Australii oraz Stanach Zjednoczonych był to Team Liquid.

Teraz okazję do triumfu w Pekinie ma Astralis, chociaż ostatnio ich wyniki – szczególnie u siebie – nie były imponujące. Mam tutaj na myśli BLAST Pro Series w Kopenhadze, w którym duńska formacja nie zaprezentowała tak dobrej gry, a nawet podopieczni Danny’ego “Zonica” Sorensena nie byli w finale.

Co ciekawe, w tej samej grupie jest zarówno Astralis jak i ENCE Esports, więc jeśli Duńczycy i Finowie wygrają swoje mecze to będziemy mieli spotkanie pomiędzy tymi zespołami, a takie mieliśmy już w tym roku w katowickim Spodku podczas finału Intel Extreme Masters, który był Majorem.

Intel Extreme Masters Beijing 2019 może być ciekawym turniejem. O zwycięstwo i nagrodę dla zwycięzcy w wysokości 125.000$ powalczy osiem zespołów. Jednak oprócz tego będzie jeszcze jedna  nagroda i – myślę, że ciekawsza – a mianowicie drużyna, która wygra turniej w Chinach, awansuje bezpośrednio do turnieju Intel Extreme Masters Katowice 2020.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułPalit GeForce GTX 1660 SUPER StormX OC – karta graficzna mini-ITX
Następny artykułGreen Hell z nową aktualizacją i uprawą roślin w dżungli
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj