InnoGames poinformowało o wprowadzeniu licznych nowych wydarzeń w swoich grach w oczekiwaniu na Wielkanoc. W Elvenar, gracze będą mogli kolekcjonować nowy, tajemniczy surowiec: Sky essence, który będzie dostępny do 17 kwietnia. „Znajdźka” pozwoli graczom otworzyć trzy, różnej wielkości jaja Feniksa i w ten sposób zdobyć wspaniałe nagrody – niektóre z nich będą zawierały cenne pióra ognistego ptaka!

Ci, którzy zbiorą wystarczającą ich liczbę, będą mogli liczyć na cenne bonusy, obejmujące chociażby jeden z trzech zupełnie nowych budynków.

Na powitanie wiosny, Forge of Empires – strategiczna gra oparta na koncepcji budowani i rozwoju własnego miasta – zabierze swoich fanów na wycieczkę po Japonii. Od 28 marca do 17 kwietnia, po pomyślnym zakończeniu każdego zadania, gracze będą nagradzani wiosennymi lampionami. Dzięki nim otworzą trzy typy skrzyń zawierające różne trofea – w tym ciekawe, nowe budynki.

Grepolis przywraca w tym roku wydarzenie „Próba Procarzy”, które będzie trwało do 1 maja. Gracze wcielą się w rolę mentorów, którzy będą uczyć młodych Greków strzelania, wykorzystując do tego celu trzy rodzaje waz. W naczyniach skrywają w swoich wnętrzach jajka, które gracze będą mogli dodać do swoich kolekcji. Po uzupełnieniu całej kolekcji, gracze otrzymają rozmaite nagrody.

InnoGames - Forge of Empires - Wielkanoc

Coroczne Wielkanocne wydarzenie w The West będzie trwało od 3 do 24 kwietnia.