InnoGames TV – September Episode, czyli wrześniowy odcinek

0

InnoGames udostępniło InnoGames TV – September Episode, czyli wrześniowy epizod popularnych materiałów filmowych. W każdym odcinku poruszane są różne zagadnienia gier tego producenta. Wrześniowy epizod otwierają Timon i Rike z zespołu projektantów Elvenar, opowiadając o planowanych zmianach w systemie walki. Gracze mogą spodziewać się szeregu drobnych usprawnień, sprawiedliwszego balansu rozgrywki oraz nowych jednostek w armiach.

Po raz pierwszy użytkownicy grający Elfami otrzymają dostęp do Cerbera, zaś Ludzie otrzymają nową jednostkę o wszystko mówiącej nazwie “Moździerz”.

W Forge of Empires pojawi się wydarzenie, związane z jesiennym wirtualnym zbiorem jabłek. Gracze współpracujący w ramach gildii będą zbierać jabłka, które zostaną później wymienione na cenne przedmioty w grze. Projektanci gry – Thi i Kai skrótowo objaśniają nowe wydarzenie historyczne, która skupia się na postaci księżniczki Sisi.

InnoGames TV porusza również temat Grepolis, Tribal Wars 2 i ich wyprawie na Gamescom. Będzie można zobaczyć podsumowanie ostatnich wydarzeń w Grepolis i dołączyć do obchodów urodzin Tribal Wars. Na koniec przygotowano relację z InnoGames Jam, czyli konkursu tworzenia gier w jedyne 48 godzin, który InnoGames zorganizowało na Gamescomie. Wśród nagrodzonych gier znajdziemy też dzieło polskiego zespołu Digital Melody.