InnoGames udostępniło InnoGames TV – November Episode, czyli listopadowy epizod popularnych materiałów filmowych. W każdym odcinku poruszane są różne zagadnienia gier tego producenta. Odcinek otwierają Timon i Rike z ekipy Elvenar. Snują oni opowieść z dreszczykiem o tym, jak Halloween obchodzić będą w tym roku mieszkańcy Elvenar. „Lord Dyniogłowy” będzie miał dla graczy 17 różnych zadań.

Trzeba będzie pomóc mu w budowie Nawiedzonego Dworu, założeniu rozległego cmentarza pełnego trzęsących się nagrobków, wytrenowaniu „armii zgubionych” i wielu innych, zróżnicowanych misjach. Nagrodą za odwagę i wytrwałość będą dwa dodatkowe budynki – tak cenne, jak i niepokojąco dziwaczne. Zespół Elvenar pokaże też graczom po raz pierwszy nową jednostkę – driadę i opowie jakich jeszcze można się spodziewać sezonowych atrakcji.

Na ekranach pojawi się też zespół Forge of Empires, by zabrać graczy na podróż w czasie wraz z nowym, historycznym zestawem misji. Już między 17. a 24. listopada gracze wyruszą na spotkanie z francuskimi wynalazcami – braćmi Josephem i Jacquesem Montgolfier, którzy jako pierwsi w historii odbyli powietrzny lot balonem na gorące powietrze. Udział w wydarzeniu nagrodzi uczestników nowym budynkiem i dwoma specjalnym portretami.

Na koniec warto wspomnieć, że pojawią się informacje z Grepolis i Plemion. Kopalnia Diamentów zagości w Plemionach, natomiast w Grepolis wprowadzone zostaną nowe pomysły.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments