Studio InnoGames świętuje – w tym miesiącu siódme urodziny obchodzą Tribal Wars 2 i Grepolis. Są to dwie popularne produkcje niemieckiego studia. Gracze mają szansę wygrać w specjalnym konkursie znaczne sumy używanej w grze waluty. By wziąć w nim udział, wystarczy obejrzeć najnowszy odcinek InnoGames TV – September Episode.

Następnie należy odpowiedzieć na pytania zadane przez prowadzącą program Dianę. Dodatkowo, gracze Grepolis mogą wziąć udział w imprezie urodzinowej odbywającej się w świecie gry. Podczas niej w szybki i przyjemny sposób będą mogli otrzymać dodatkowe punkty kultury.

O Grepolis

Grepolis to przeglądarkowa strategia, osadzona w realiach mitów greckich. racze podejmują wyzwanie budowy wielkiej metropolii, nawiązania współpracy militarnej z innymi graczami i podboju dalekich wysp. Grepolis dostępne jest również w formie pełnoprawnej gry mobilnej na iOS i Android.

O Tribal Wars 2

Tribal Wars 2 to kolejny tytuł dostępny przez przeglądarkę. Gracze stają się wodzami małej wioski w samym środku wielkiego, średniowiecznego świata. Ich zadaniem staje się budowa imperium w nękanej wieczną wojną krainie, gdzie walka jest jedynym sposobem na przetrwanie. Gra skupia się na strategicznych, prowadzonych w czasie rzeczywistym potyczkach z innymi graczami tego MMO.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments