Cooler Master wprowadził do swojej oferty mechaniczną klawiaturę dla graczy – CM Storm QuickFire Ultimate. Jej mechaniczne przełączniki Cherry MX posiadają minimalny czas żywotności 50 milionów kliknięć. Dodatkowym elementem jest stalowa płyta wzmacniająca i stabilizująca całą konstrukcję. Wzmocnieniom poddano także kabel połączeniowy z komputerem, dodając specjalny oplot. Klawiatura Cooler Master zapewnia również wsparcie dla technologii N Key Rollover, która umożliwia prawidłowe odczytanie sygnałów po jednoczesnym naciśnięciu kilku klawiszy.

Udogodnieniem w codziennej pracy z QuickFire Ultimate jest 7 przycisków dedykowanych do obsługi multimediów. Gracze będą mogli także wybrać podświetlenie klawiszy w 3 różnych kolorach i 5 różnych ustawieniach jasności.

Klawiatura CM Storm QuickFire Ultimate dostępna będzie w sprzedaży we wrześniu w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 389 złotych. Produkt objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.


Poprzedni artykułPhilips C271P4QPJEW – 27 calowy monitor medyczny z technologią Clinical-D i matrycą AMVA
Następny artykułHDMI 2.0 z obsługą rozdzielczości 3840 × 2160 przy 60 FPS oraz wsparcie dla 32 kanałów dźwięku
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.