Illuminar Gaming pokonuje Lyngby Vikings w drugim meczu Eden Arena: Malta Vibes Cup 4

2
52
janusz snax pogorzelski virtus.pro
janusz snax pogorzelski virtus.pro

W drugim meczu, podopieczni Adriana “IMD” Piepera pokonali formację z Danii – Lyngby Vikings po bardzo wyrównanych mapach i dogrywkach.

W drugim meczu fazy grupowej turnieju Eden Arena: Malta Vibes 4, Illuminar Gaming grało z Duńczykami reprezentującymi Lyngby Vikings. Pierwszą mapą było Inferno. Polacy rozpoczęli mecz po stronie broniącej, wygrywając rundę pistoletową, jednak przegrali force’a Duńczyków, 1:1. Od początku było widać dominację Illuminar, którzy wyszli na zdecydowane prowadzenie, 7:2. Chwilę później, sytuacja na mapie się nieco zmieniła, a to za sprawą odrabiania punktów przez Duńczyków, którzy wygrali trzy rundy rzędu, 8:5. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 9:6 dla Illuminar.

Po zmianie stron rundę pistoletową wygrali Polacy, by następnie podwyższyć swoje prowadzenie, 11:7. Sytuacja na mapie Inferno zmieniła się, bowiem to duńska formacja odrobiła kolejne, tym razem trzy rundy z rzędu do Polaków, 11:10.  Końcówka meczu była wyrównana, z lekką przewagą dla duńskiej formacji, 12:13, chociaż grana na remisy i przewagi, 14:14. W rezultacie, mieliśmy dogrywkę, 15:15.

W dogrywce Illuminar musiało uznać wyższość swoich rywali z Lyngby Vikings, przegrywając 17:19.Drugą mapą był Train. Polacy rozpoczęli mecz po stronie atakującej, ale przegrali rundę pistoletową, jednak od razu odpowiedzieli zwycięską rundą i mieliśmy remis, 1:1. Po chwili, polska formacja wygrywając pięć rund z rzędu, 6:2. Duńczycy odrobili punkty do swoich rywali z Polski, wygrywając cztery rundy z rzędu, 7:6.  Pierwsza połowa zakończyła się zwycięstwem Illuminar 8:7.  

Po zmianie stron, rundę pistoletową wygrało Illuminar, 9:7. Pomimo wyjścia na prowadzenie, 11:7, przeciwnicy z Danii odrobili punkty do polskiej formacji, 11:10. Wydawało się, że druga połowa być może będzie wyrównana, bo po dobrej grze z duńskiej strony, ale w końcówce meczu, Janusz „Snax” Pogorzelski i jego koledzy zagrali lepiej od swojego przeciwnika i pewnie pokonali Duńczyków 16:12.

Trzecią i zarazem decydującą mapą rywalizacji polsko-duńskiej był Nuke. Polacy rozpoczęli mecz po stronie broniącej, jednak to rywale z Danii wygrali rundę pistoletową. Początek rywalizacji na mapie Nuke należał do Caspra „Cabbiego” Jensena i jego kolegów, którzy prowadzili 0:4. O ile Lyngby Wikings prowadzili grę od początku meczu, sytuacja zmieniła się, bowiem Polacy zaczęli odrabiać punkty do swoich rywali, wygrywając siedem rund z rzędu, 7:7. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:7 dla Illuminar.

Po zmianie stron, rundę pistoletową wygrali Polacy, 9:7, dokładając do tego dodatkowe rundy i wychodząc na pewne prowadzenie, 12:8.  Sytuacja na mapie ponownie się zmieniła, bowiem Casper „Cabbi” Jensen i jego koledzy odrabiali punkty do polskich zawodników, 12:11. Końcówka meczu była zdecydowanie lepsza dla naszych  rywali, ale to Polacy zaprezentowali się lepiej i była dogrywka, 15:15.

W dogrywce lepiej zaprezentowali się zawodnicy Illuminar, którzy pokonali swoich rywali Lyngby Vikings 22:20.

Illuminar Gaming vs. Lyngby Vikings 2:1
Inferno: 17:19
Train: 16:12
Nuke: 22:20

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułIlluminar pokonuje GamerLegion na inaugurację Eden Arena: Malta Vibes 4. PACT przegrywa z Lyngby Vikings
Następny artykułRyzen 4000G z układami graficznymi Radeon debiutują na rynku
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj