iiyama TF3237MSC z matryca AMVA3 i 12 punktami dotykowymi

0

Firma iiyama, japoński producent monitorów, wprowadził na polski rynek monitor TF3237MSC, który dostępne będzie w dwóch wariantach: białym – W3AG i czarnym – B3AG. Model ten posiada bezramkową obudowę, która nadaje mu jednolitą gładką szklaną powierzchnię. Matryca AMVA3 zapewnia wysoki kontrast, lepsze odwzorowanie barw i szersze kąty widzenia. Ekran został pokryty specjalną powłoką antyrefleksyjną, niemal całkowicie eliminującą problem załamywania się światła na jego powierzchni i dodatkowo chroniącą go przed zabrudzeniami i zarysowaniami.

Ciekawą funkcją monitora jest pomijanie dotyku wykonanego palcem w trybie pracy z rysikiem. Tryb ten jest aktywowany w momencie dotknięcia ekranu przy pomocy rysika. Jeśli ekran nie jest dotykany rysikiem przez określony czas, automatycznie z powrotem przełącza się w tryb rozpoznający dotyk wykonywany palcem.

Ekran posiada przekątną 32 cale o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Kąty widzenia w pionie i poziomie wynoszą po 178 stopni, a czas reakcji wynosi 8 ms.

iiyama TF3237MSC W3AG
Tył

Sugerowana cena detaliczna modelu TF3237MSC-B3AG wynosi 6 999 złotych, natomiast za TF3237MSC-W3AG trzeba będzie zapłacić 7 999 złotych. Wszystkie monitory marki iiyama są objęte 3-letnią gwarancją producenta. W przypadku rozpoczęcia procesu gwarancyjnego, firma iiyama ponosi wszystkie koszty związane z naprawą wadliwego urządzenia lub z dostawą monitora zastępczego.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments