iiyama GE2488HS-B2 – monitor dla graczy z technologią FreeSync

0

Firma iiyama poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży nowego monitora dla graczy – GE2488HS-B2. Wyświetlacz należy do serii G-MASTER i jest wzbogacony o technologię FreeSync. Prócz tego otrzymujemy 1 ms czas reakcji i funkcję Black Tuner, która pozwala na kontrolę poziomu jasności i głębi czerni. Co więcej, gracze sami mogą wybrać jedno z predefiniowanych ustawień wyświetlania odpowiednich dla danego typu gry. Lub sami dobrać najbardziej wygodną dla siebie konfigurację ekranu i ją zapamiętać.

Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming), zaś funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.

Nowością w modelu GE2488HS-B2 jest wdrożenie technologii AMD FreeSync, która eliminuje zacięcia w odtwarzaniu najbardziej skomplikowanych animacji i gwarantuje płynny obraz niezależnie od ilości klatek wyświetlanych na sekundę. Dzięki temu gracze mają pewność, że nic nie umknie ich uwadze, a losy gry naprawdę spoczywają w ich rękach.

Nadrzędnym celem przy projektowaniu linii G-MASTER było stworzenie ekranów o zróżnicowanych charakterystykach, ale zawsze przy zachowaniu najwyżej specyfikacji. G-MASTER to panele będące synonimem jakości i szybkości dla stale powiększającej się społeczności zapalonych graczy.

Sugerowana cena detaliczna brutto to: 749 PLN. Wszystkie monitory marki iiyama są objęte 3-letnią gwarancją producenta. W przypadku rozpoczęcia procesu gwarancyjnego, firma iiyama ponosi wszystkie koszty związane z naprawą wadliwego urządzenia lub z dostawą monitora zastępczego.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments