iiyama GB2770QSU Red Eagle

iiyama zaprezentowała monitor gamingowyGB2770QSU Red Eagle. Wyposażono go w 27-calową matrycę Fast IPS o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli z czasem reakcji 0,5 ms oraz częstotliwością odświeżania 165 Hz. Monitor otrzymał certyfikat HDR 400 – jest to sprzęt z 8-bitową głębią kolorów i podświetleniem na poziomie 400 cd/m2.

iiyama GB2770QSU Red Eagle wyposażony w zaawansowaną technologię FreeSync Premium Pro. Ma to umożliwić dynamiczne dostosowywanie częstotliwość odświeżania pionowego do częstotliwości odświeżania karty graficznej. Kompensacja niskiej częstotliwości odświeżania skutecznie niweluje zaś ograniczenia związane z minimalną częstotliwością odświeżania.

Z ciekawych technologii warto wspomnieć o:

  • Funkcji Black Tuner – poprawia jakość widzenia w zacienionych obszarach i pozwala szybciej zauważyć przeciwnika. Można korzystać z predefiniowanych lub niestandardowych trybów gry dostępnych w menu OSD, dzięki czemu z łatwością można dopasować ustawienia ekranu do swoich preferencji,
  • Technologi Flicker Free – zapobiega migotaniu obrazu,
  • Redukcja niebieskiego światła – zmniejsza zmęczenie oczu podczas długich godzin spędzonych przed ekranem.

Monitor iiyama GB2770QSU Red Eagle ma wejścia HDMI i DisplayPort, złącze słuchawkowe oraz hub USB z funkcją ładowania. Sugerowana cena to 1789 zł.iiyama GB2770QSU Red Eagle

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOiiyama.com
Poprzedni artykułDamian “Xo” Gołembiewski: W Anonymo było widać struktury w grze drużynowej i zorganizowane granie
Następny artykułiiyama GB2570HSU Red Eagle – monitor gamingowy
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj