IEM Katowice 2019: Poznaliśmy półfinalistów Majora!

1
138
Nikolai Device Reedtz - Astralis
Fot. facebook.com/astralisgg

Ćwierćfinały turnieju Intel Extreme Masters Katowice 2019 Major zakończone. Zapowiadają się bardzo ciekawe mecze półfinały.

W pierwszym meczu ćwierćfinałowym, brazylijska drużyna MIBR pokonała swoich przeciwników z Australii – Renegades 2:0. Pierwsza mapa – Dust2 – to przede wszystkim bardzo dobra gra ze strony drużyny Gabriela “Fallena” Toledo. Po pierwszej połowie prowadziła 10:5. Z kolei Renegades po zmianie stron wygrało tylko jedną rundę i w rezultacie musieli uznać wyższość formacji z Brazylii.

Na drugiej mapie – Train – mecz był bardzo wyrównany i chociaż po pierwszej połowie zdecydowanie lepiej zaprezentowało się Renegades, które prowadziło 11:4, to po zmianie stron MIBR odrobił punkty do swoich przeciwników i w rezultacie wygrał drugą mapę 16:12.

W drugim ćwierćfinale pomiędzy duńskim zespołem Astralis oraz szwedzkim Ninjas in Pyjamas, na pierwszej mapie Mirage to była gra z jednej strony – Duńczyków, którzy po pierwszej połowie prowadzili aż 15:0. W drugiej części meczu, Christopher “GeT_RiGhT” Alesund i jego koledzy wygrali tylko dwie rundy. Astralis wygrał pierwszą mapę 16:2.

Druga mapa, Dust 2 już ze strony Patrika “F0resta” Lindberga i jego drużyny była lepsza, chociaż pierwsza połowa zdecydowanie dla podopiecznych trenera Danny’ego “Zonica” Sorensena 11:4. W drugiej połowie, szwedzka formacja zaczęła powracać do meczu, wygrywając dziesięć rund. Końcówka wyrównana z obu stron, ale lepsi byli zawodnicy z Danii.

MIBR vs. Renegades 2:0
Astralis vs. Ninjas in Pyjamas 2:0


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] IEM Katowice 2019: Poznaliśmy półfinalistów Majora! pochodzi z serwisu […]