Intel Extreme Masters Katowice 2018 zakończyło się kilka dni temu. Kolejny raz pokazano, że jest to jedno z największych wydarzeń polskiego e-sportu i gamingu. Podczas tych 3 dni mieliśmy okazję wielokrotnie odwiedzać stoiska firm OPTIMUS i Lioncast. Mieściły się one w strefie A7.

Gościem specjalnym, który odwiedził stoisko był Patryk „ROJO” Rojewski. Znany Youtuber opowiedział o swojej twórczości, rozdawał autografy oraz chętnie odpowiadał na pytania uczestników spotkania. Prócz tego mogliśmy także spotkać Michała Srokę.

Stoisko odwiedził także Staszek „Tips” Wierelak. Opowiadał o swoim najnowszym dziele, czyli komputerze w motywie Optimusa Prime’a. Przygotowanie maszyny zajęło kilka długich tygodni.

Do budowy komputera wykorzystano m.in. płytę główną MSI X299, kartę graficzną MSI GeForce GTX 1080 i procesor Intel Core i7-7740X.

IEM Katowice 2018 - stoisko firm OPTIMUS i Lioncast

Jedną z największych atrakcji był konkurs cosplay. Do rywalizacji zgłosiło się prawie czterdzieści osób. Najlepsze przebranie jury nagrodziło zestawem peryferii komputerowych od Lioncast oraz gadżetów firmy OPTIMUS, m.in. kubkami, smyczami, opaskami na rękę.

Wszystkie zgłoszone osoby wezmą także udział w plebiscycie internatów, którzy zdecydują, kto otrzyma główną nagrodę o wartości ponad 8 000 złotych: komputer OPTIMUS, fotel QUERSUS, monitor LG, sprzęt gamingowy Lioncast i 1 000 złotych w gotówce. Głosowanie rozpoczęło się dnia 7 marca na stronie: http://promocja.optimus.pl/cosplay/


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments