fbpx
Strona głównaSprzętID-Cooling IS-55 ARGB – niskoprofilowe chłodzenie procesorów

ID-Cooling IS-55 ARGB – niskoprofilowe chłodzenie procesorów

ID-Cooling wprowadził do oferty chłodzenie niskoprofilowe – IS-55 ARGB. Jest zdolne obsłużyć procesory do maksymalnej wartości TDP 125 Watów. Producent zdecydował się na zastosowanie wygiętych w literę C miedzianych rurek cieplnych o średnicy 6 mm, które odprowadzają ciepło do dużego radiatora o wymiarach 100 x 93 mm. Zastosowano wiele cienkich finów, które szybko oddają ciepło.

ID-Cooling IS-55 ARGB

Spód chłodzenia wykonano z miedzi, które ma zapewnić najlepszą przewodność cieplną. Rurki cieplne umieszczone są w podstawce, co umożliwia szybkie przekazywanie nagromadzonego ciepła. Łączna wysokość całego chłodzenia wynosi 55 mm. Wentylator jest zamontowany nad radiatorem i zasysa powietrze.

Wentylator ma wymiary: 120 x 120 x 15 mm i kręci się od 500 do 2000 obrotów na minutę. Jego wydajność wynosi 54,6 CFM, a głośność maksymalna to 31.2 dBA. Waga całego chłodzenia to 500 gramów. Zdecydowano się na ciemną kolorystykę całości, aby doznania z korzystania i wyglądu były jeszcze lepsze.

ID-Cooling IS-55 ARGB

Producent chłodzenia IS-55 ARGB zdecydował się na prosty system montażu do płyty głównej. Radiator jest przykręcany do wcześniej przygotowanego uchwytu na płycie. Chłodzenie współpracuje z podstawkami procesorów AMD AM5/AM4 i Intel LGA 1700/1200/1151/1150/1155/1156.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać