iBuyPower Revolt GT3

iBuyPower ujawniło nową obudowę – Revolt GT3. Będzie to kolejny model w rozmiarach mini-ITX, który powinien przyciągnąć uwagę wielu modderów. Wszystko za sprawą paneli z hartowanego szkła, które zostały umieszczone na wszystkich bokach tej obudowy. Może tutaj martwić kwestia chłodzenia, ale firma dodała niewielkie otwory wentylacyjne przy każdym z paneli. Przygotowano także panel przepuszczające powietrze z siateczki.

Co ciekawe, wspomniane panele boczne można zamontować w dwie strony. Jak widzimy na zdjęciu, są one wybrzuszone z jednej strony, co pozwala uzyskać ciekawe efekty.

iBuyPower Revolt GT3

Wymiary obudowy Revolt GT3 wynoszą 404 x 165 x 220 mm. Cała konstrukcja ma wyraźnie zarysowany szkielet. W środku znajduje się specjalna klatka, która umożliwia montaż podzespołów. Z jednej strony znajduje się płyta główna, zasilacza i dyski. Z drugiej natomiast mamy możliwość montażu karty graficznej na kablu PCI-Express raiser. Stalowa klatka ma dodatkowe gumy, które mają zapobiegać wibracjom.

iBuyPower Revolt GT3

Okazuje się również, że obudowa nie będzie sprzedawana samodzielnie tylko w gotowych zestawach komputerowych. W środku będzie można znaleźć zasilacze SFX o maksymalnej mocy 750 W. Wspierane będą również karty graficzne o maksymalnej długości 339 mm. Do tego dojdzie opcja montażu maksymalnie dwóch 2.5-calowych dysków.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments