W czasie trwania Intel Extreme Masters Katowice 2017, firma HyperX zaplanowała liczne atrakcje dla wszystkich tych, którzy uwielbiają gry i nowe technologie. Jedną z nich będą spotkania z profesjonalnymi zawodnikami. Są to głównie drużyny esportowe, sponsorowane przez HyperX: Hotted, Koolein, Marcella czy znani polscy gracze i influencerzy, z którymi marka współpracuje m.in.: Lothar (G2 Esports), Łosiu, Bungo21, Yuuhi, Veneea, BandiT czy Brunecia.

To niepowtarzalna okazja do zrobienia sobie z nimi pamiątkowego zdjęcia, otrzymania autografów, zadania kilku pytań czy nawet zmierzenia się w wirtualnym pojedynku. Co więcej, na stoisku czekać będzie strefa VR oraz specjalnie przygotowana strefa streamu, z której wspomniani wyżej goście będą prowadzić transmisję live na swoich kanałach.

HyperX-Intel Extreme Masters Katowice 2017

Każdy z odwiedzających będzie miał szansę zdobyć atrakcyjne nagrody podczas turniejów, konkursów i innych aktywności organizowanych przez cały okres trwania Intel Extreme Masters na stoisku HyperX.

HyperX zadbał by zaspokoić także prawdziwych entuzjastów wydajności i fanów moddingu. Ekipa Unique Customs zaprezentuje 5 niesamowitych zestawów, do których budowy wykorzystali podzespoły marki HyperX. Jest to grupa sześciu moderów, którzy postanowili połączyć swoje doświadczenie i pasje, aby tworzyć niepowtarzalne projekty. Wśród prac znajdzie się komputer bez kabli czy w pełni autorska obudowa.

HyperX-Intel Extreme Masters Katowice 2017

Wszyscy odwiedzający stoisko będą mogli zapoznać się i samodzielnie sprawdzić oficjalne peryferia Intel Extreme Masters Katowice 2017, czyli słuchawki HyperX Cloud, Cloud II, Cloud Revolver oraz klawiatury Alloy FPS, a także pamięci RAM i dyski SSD. W samej strefie, będą również dostępne najnowsze urządzenia dla graczy, które jeszcze w tym roku pojawią się w sprzedaży.
Dodatkowo, producent we współpracy ze sklepem Komputronik przygotował strefę sprzedaży, w której uczestnicy imprezy będą mogli zakupić produkty marki w bardzo atrakcyjnych cenach.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments