HyperX Alloy FPS – nowy mechanik dla profesjonalnych graczy

0

HyperX wprowadził do sprzedaży klawiaturę HyperX Alloy FPS. Jest to produkt skierowany do wielbicieli gier FPS. Klawiatura została zaprojektowana z myślą o ergonomii podczas toczenia emocjonujących rozgrywek. Została zbudowana z solidnego stopu stali oraz wyposażona w mechaniczne przełączniki Cherry MX Blue. Posiada czerwone podświetlenie oraz sześć predefiniowanych trybów LED – w tym tryb do indywidualnego ustawienia.

Klawiatura oferuje również tryb gry, który wyłącza klawisz Windows, aby zapobiec niechcianemu przerwaniu rozgrywki oraz oferuje blokowanie jednocześnie wciśniętych klawiszy. Dla zwiększenia elastyczności i wydajności, producenci zadbali o łatwy dostęp do portu USB znajdującego się z tyłu klawiatury, czerwone przyciski WSAD/1234, odłączany, pleciony przewód, USB do ładowania oraz torbę do bezpiecznego przenoszenia klawiatury.

Klawiatura jest już dostępna w sprzedaży w cenie 499 złotych w najlepszych sklepach i sieciach IT w Polsce. Klawiatura HyperX Alloy FPS została objęta dwuletnią gwarancją producenta.