HIRO ICHOS i MILO – dwa niedrogie mikrofony dla streamerów

0

Firma HIRO wprowadziła do sprzedaży dwa nowe mikrofony dla streamerów – ICHOS i MILO. Nowe modele powinny spełnić wymagania zarówno początkujących jak i bardziej zaawansowanych osób. Mikrofony charakteryzują się szerokim pasmem przenoszenia w przedziale 50 Hz – 16 kHz. ICHOS posiada czułość na poziomie -30 dB ± 3dB, natomiast MILO -38dB ± 3dB. Impedancja obu modeli wynosi 2.2 kΩ.

Mikrofony wyposażono także w podstawkę zapewniającą stabilizację. Ergonomiczny uchwyt pozwoli dostosować położenie mikrofonu do własnych potrzeb. ICHOS i MILO są bardzo łatwe w użyciu dzięki zastosowaniu technologii plug and play. Mikrofon wystarczy podłączyć do odpowiedniego wejścia, aby po chwili zaczął działać – bez instalowania dodatkowego oprogramowania oraz skomplikowanej konfiguracji.

HIRO MILO będzie odpowiedni dla wszystkich nagrywających rozgrywkę w dużych pomieszczeniach, także z innymi osobami. ICHOS natomiast skierowany jest przede wszystkim do osób zaczynających przygodę z nagrywaniem i transmitowaniem rozgrywki w serwisach streamingowych.

Cena MILO wynosi 89, 90 zł, natomiast ICHOS to jedynie 59,90 zł.