HIRO HYPERION – zaawansowana myszka dla graczy

0

Marka HIRO zapowiedziała pojawianie się myszki HYPERION. Będzie to pierwsza tak rozbudowana myszka dla graczy. Producent wyposażył ją w 7 łatwo programowalnych przycisków, z których każdy posiada możliwość podpięcia makr. Urządzenie posiada czujnik optyczny AVAGO3050, dzięki któremu sprzęt osiągnie maksymalną prędkość 60 IPS oraz maksymalne przyspieszenie 20G. Prócz tego na pokładzie znajduje się mikrokontroler z wysoką częstotliwością próbkowania, aż do 1000 Hz.

HIRO HYPERION

W myszce zamontowano podświetlenie LED z 11 dostępnymi trybami w 16 milionach kolorów. Dla graczy przygotowano 6 predefiniowanych poziomów czułości DPI (w zakresie 500-4000). Każdy z nich oznaczony jest innym podświetleniem.

HIRO HYPERION

Niemal wszystkie parametry HIRO HYPERION można będzie ustawić w specjalnym oprogramowaniu dołączonym do myszki. Za jego pomoc można kontrolować:

  • czułość rolki
  • szybkość podwójnego kliknięcia
  • ustawienie makr
  • podporządkowywanie kolorów podświetlenia dla odpowiednich wartości DPI

HIRO HYPERION

HIRO HYPERION dostępna będzie w wersji dla graczy praworęcznych. Myszkę nabyć będzie można już od 15 czerwca za pośrednictwem sklepu internetowego HIRO. Orientacyjna cena HIRO HYPERION ma wynosić 89,90 zł.


Please Login to comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o