HIRO HYPERION – zaawansowana myszka dla graczy

0

Marka HIRO zapowiedziała pojawianie się myszki HYPERION. Będzie to pierwsza tak rozbudowana myszka dla graczy. Producent wyposażył ją w 7 łatwo programowalnych przycisków, z których każdy posiada możliwość podpięcia makr. Urządzenie posiada czujnik optyczny AVAGO3050, dzięki któremu sprzęt osiągnie maksymalną prędkość 60 IPS oraz maksymalne przyspieszenie 20G. Prócz tego na pokładzie znajduje się mikrokontroler z wysoką częstotliwością próbkowania, aż do 1000 Hz.

HIRO HYPERION

W myszce zamontowano podświetlenie LED z 11 dostępnymi trybami w 16 milionach kolorów. Dla graczy przygotowano 6 predefiniowanych poziomów czułości DPI (w zakresie 500-4000). Każdy z nich oznaczony jest innym podświetleniem.

HIRO HYPERION

Niemal wszystkie parametry HIRO HYPERION można będzie ustawić w specjalnym oprogramowaniu dołączonym do myszki. Za jego pomoc można kontrolować:

  • czułość rolki
  • szybkość podwójnego kliknięcia
  • ustawienie makr
  • podporządkowywanie kolorów podświetlenia dla odpowiednich wartości DPI

HIRO HYPERION

HIRO HYPERION dostępna będzie w wersji dla graczy praworęcznych. Myszkę nabyć będzie można już od 15 czerwca za pośrednictwem sklepu internetowego HIRO. Orientacyjna cena HIRO HYPERION ma wynosić 89,90 zł.