W ramach imprezy Intel Extreme Masters Katowice 2018 odbędą się rozgrywki Heroes of the Storm Global Championship Western Clash. W tym roku na Europę przypadają cztery miejsca w turnieju. Do tego 4 drużyny z Ameryki Północnej będą próbowały przerwać zwycięską passę Europejczyków. Do zgarnięcia są łączne nagrody o wartości 100 000 dolarów. Walka toczyć się będzie nie tylko o honor, ale również o dodatkowe miejsce w nadchodzącym turnieju Mid-Season Brawl, które zwycięska drużyna może wywalczyć dla swojego regionu.

Heroes of the Storm Global Championship Western Clash

Najwyżej rozstawiona drużyna z Europy to Team Dignitas. Przez dwa lata z rzędu zdobywali trofeum. Tuż za nimi są Fnatic, którzy w zeszłym roku w finale bohatersko dotrzymywali kroku. Trzecią pozycję zajmuje nowoprzybyły na HGC zespół Method, a europejską stawkę zamykają Zealots.

Esportowe emocje czekają nas od piątku, 2 marca, od godziny 11:00 czasu polskiego. Szczegółowe informacje na temat zakwalifikowanych drużyn, formuły turnieju, komentatorów oraz transmisji na żywo znaleźć można w artykule na naszym blogu: Cel podróży: Katowice.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Heroes of the Storm Global Championship Western Clash na IEM Katowice 2018 […]