Heroes of the Storm Global Championship Western Clash na IEM Katowice 2018

1

W ramach imprezy Intel Extreme Masters Katowice 2018 odbędą się rozgrywki Heroes of the Storm Global Championship Western Clash. W tym roku na Europę przypadają cztery miejsca w turnieju. Do tego 4 drużyny z Ameryki Północnej będą próbowały przerwać zwycięską passę Europejczyków. Do zgarnięcia są łączne nagrody o wartości 100 000 dolarów. Walka toczyć się będzie nie tylko o honor, ale również o dodatkowe miejsce w nadchodzącym turnieju Mid-Season Brawl, które zwycięska drużyna może wywalczyć dla swojego regionu.

Heroes of the Storm Global Championship Western Clash

Najwyżej rozstawiona drużyna z Europy to Team Dignitas. Przez dwa lata z rzędu zdobywali trofeum. Tuż za nimi są Fnatic, którzy w zeszłym roku w finale bohatersko dotrzymywali kroku. Trzecią pozycję zajmuje nowoprzybyły na HGC zespół Method, a europejską stawkę zamykają Zealots.

Esportowe emocje czekają nas od piątku, 2 marca, od godziny 11:00 czasu polskiego. Szczegółowe informacje na temat zakwalifikowanych drużyn, formuły turnieju, komentatorów oraz transmisji na żywo znaleźć można w artykule na naszym blogu: Cel podróży: Katowice.


Please Login to comment
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
IEM Katowice 2018 - finały rozgrywek e-sportowych już niedługo Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
trackback

[…] Heroes of the Storm Global Championship Western Clash na IEM Katowice 2018 […]