fbpx
Strona głównaPcMod.plNewsyHeroes of Might and Magic III - trwa drugi turniej Mistrzostwa Polski

Heroes of Might and Magic III – trwa drugi turniej Mistrzostwa Polski

Wczoraj, czyli 29 marca rozpoczął się drugi turniej Mistrzostwa Polski w Heroes of Might and Magic III. Prawie 20 letnia strategia turowa przyciąga nadal tłumy graczy na całym świecie. Tytuł jest wciąż rozwijany przez rzesze fanów na całym świecie. Organizatorzy z Fantasy Expo w Polsce postanowili zrobić drugą edycję turnieju. Okazuje się, że pierwsza edycja mistrzostw Polski przerosła oczekiwania wszystkich.

Do udziału zgłosiło się ponad 500 osób, a dzięki wsparciu partnerów i społeczności, wielki finał zrealizowany został w studiu telewizyjnym w Warszawie. Średnia oglądalność decydującego meczu wyniosła 5000 osób (7000 w szczytowym momencie). Na YouTube spotkanie obejrzało blisko 400 000 widzów.

Mistrzostwa Polski w Heroes of Might and Magic III

W drugiej edycji mistrzostw Polski w przewidywana jest jeszcze większa liczba uczestników. Rywalizacja podzielona została na cztery etapy: fazę grupową, pucharową, decydującą (od 1/16 turnieju), a także wielki finał i mecz o trzecie miejsce. Podczas mistrzostw gracze są zobowiązani do używania kompletnej edycji Heroes of Might and Magic III wraz z modyfikacjami: dodatkiem Horn of the Abyss oraz nakładką HD Mod.

W ramach drugiej edycji mistrzostw, organizatorzy zamierzają przeprowadzić transmisję nie tylko ze spotkania finałowego, ale także z meczu o trzecie miejsce. Obie potyczki odbędą się w Studio Nervarien w Krakowie. Gracze, którzy zajmą miejsca na podium, otrzymają nagrody pieniężne oraz rzeczowe.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać