Hama Voice, Voice Neck i Voice Sport – nowe słuchawki Bluetooth

0

Firma Hama zaprezentowała podczas targów IFA 2019 nowe słuchawki bezprzewodowe — Hama Voice, Hama Voice Neck i Hama Voice Sport. Do komunikacji z innymi urządzeniami wykorzystują one interfejs Bluetooth. Będą dostępne w trzech wariantach: jedna wersja nauszna i dwa modele douszne. Wyposażono je w zintegrowany mikrofon i kontrolę głosu. Umożliwia to integrację z takimi usługami, jaki Siri czy Asystent Google.

Słuchawki Hama Voice Neck otrzymały zabezpieczający pas na szyję. Wyposażono je w wydajny akumulator – 120 godzin na jednym ładowaniu. Maksymalny czas rozmowy ma wynosić aż 9 godzin. Ładowanie trwa z kolei odpowiednio 2 godziny. Silikonowe wkładki dołączone do słuchawek dousznych dostępne są w trzech rozmiarach (S, M, L).

Słuchawki Hama Voice Sport mają ergonomiczne zaczepy na uszy i idealnie dopasowują się do uszu. Zostały one przystosowane dla osób uprawiających sport. Warto nadmienić, że metal, z którego zostały wykonane, jest odporny na pot. Silikonowe wkładki dołączone do słuchawek dousznych dostępne są w trzech rozmiarach (S, M, L). Wydajny akumulator umożliwia pracę do 120 godzin na jednym ładowaniu. Maksymalny czas rozmowy ma wynosić aż 9 godzin. Ładowanie trwa z kolei odpowiednio 2 godziny.

Słuchawki nauszne Hama Voice wyposażono w miękkie poduszki, co ma zapewniać komfort dla użytkownika. Zostały tak przystosowane, aby zmniejszać do minimum hałas z otoczenia. Wydajny akumulator pozwala na pracę do 375 godzin oraz na rozmowy do 18 godzin. Ładowanie trwa z kolei odpowiednio 3 godziny.

Słuchawki trafią do sprzedaży w Polsce w czwartym kwartale tego roku. Ich cena nie jest jeszcze znana.


Please Login to comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o