fbpx
Strona głównaSprzętHama Voice, Voice Neck i Voice Sport - nowe słuchawki Bluetooth

Hama Voice, Voice Neck i Voice Sport – nowe słuchawki Bluetooth

Firma Hama zaprezentowała podczas targów IFA 2019 nowe słuchawki bezprzewodowe — Hama Voice, Hama Voice Neck i Hama Voice Sport. Do komunikacji z innymi urządzeniami wykorzystują one interfejs Bluetooth. Będą dostępne w trzech wariantach: jedna wersja nauszna i dwa modele douszne. Wyposażono je w zintegrowany mikrofon i kontrolę głosu. Umożliwia to integrację z takimi usługami, jaki Siri czy Asystent Google.

Słuchawki Hama Voice Neck otrzymały zabezpieczający pas na szyję. Wyposażono je w wydajny akumulator – 120 godzin na jednym ładowaniu. Maksymalny czas rozmowy ma wynosić aż 9 godzin. Ładowanie trwa z kolei odpowiednio 2 godziny. Silikonowe wkładki dołączone do słuchawek dousznych dostępne są w trzech rozmiarach (S, M, L).

Słuchawki Hama Voice Sport mają ergonomiczne zaczepy na uszy i idealnie dopasowują się do uszu. Zostały one przystosowane dla osób uprawiających sport. Warto nadmienić, że metal, z którego zostały wykonane, jest odporny na pot. Silikonowe wkładki dołączone do słuchawek dousznych dostępne są w trzech rozmiarach (S, M, L). Wydajny akumulator umożliwia pracę do 120 godzin na jednym ładowaniu. Maksymalny czas rozmowy ma wynosić aż 9 godzin. Ładowanie trwa z kolei odpowiednio 2 godziny.

Słuchawki nauszne Hama Voice wyposażono w miękkie poduszki, co ma zapewniać komfort dla użytkownika. Zostały tak przystosowane, aby zmniejszać do minimum hałas z otoczenia. Wydajny akumulator pozwala na pracę do 375 godzin oraz na rozmowy do 18 godzin. Ładowanie trwa z kolei odpowiednio 3 godziny.

Słuchawki trafią do sprzedaży w Polsce w czwartym kwartale tego roku. Ich cena nie jest jeszcze znana.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać