fbpx
Strona głównaGamingGryH1Z1 otrzymuje dużą aktualizację do zawartości do Auto Royale

H1Z1 otrzymuje dużą aktualizację do zawartości do Auto Royale

Daybreak Games wypuściło pierwszą dużą aktualizację zawartości do Auto Royale w grze H1Z1. Jest to specjalny tryb typu Battle Royale, który w ostatnim czasie trafił do gry. Aktualizacja wprowadza nową potężną broń, wyrzutnię rakiet z naprowadzanymi pociskami, jak również tryb dwuosobowy, by móc dzielić rozwałkę z przyjacielem. Ostatnia opcja umożliwia rozgrywkę dla maksymalnie 60 duetów, które trafiają na ogromną mapę i biorą udział w walce do ostatniego pojazdu

Najważniejsze elementy aktualizacji to:

  • Nowa broń: Wyrzutnia rakiet zadaje ogromne obrażenia od eksplozji i rozbraja pojazdy w podobny sposób, jak w przypadku min lądowych. Rakietą można sterować za pomocą celownika.
  • Tryb dwuosobowy: Gracze mogą teraz wskoczyć do gry z przyjacielem, zdecydować kto jest kierowcą, a następnie ruszyć do akcji.
  • Optymalizacja mapy: Usunięto wiele kolidujących obiektów i problematycznych „chokepointów”.
  • Tuning broni: Poprawiono działanie min lądowych, karabinów snajperskich i kusz wykorzystujących eksplodujące bełty w celu poprawienia rozgrywki
  • I wiele więcej…: Wprowadzono poprawki dla gier hostowanych przez graczy i usunięto szereg błędów
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać