W grze Call of Duty: Infinite Warfare w trybie multiplayer pojawią się dwa nowe głosy: Method Man i U.K. Special Forces. Pakiety zastępują domyślne kwestie komentatora głosami wypowiadanymi przez postaci dobrze znane z serii Call of Duty – i nie tylko. To wyjątkowy sposób na urozmaicenie i nadanie indywidualnego stylu rozgrywce wieloosobowej.

W pakiecie U.K. Special Forces usłyszeć można Craiga Fairbrassa, czyli osobę, której głos gracze znają jako postać “Ghosta” z Call of Duty: Modern Warfare 2. Ten stanowczy ton brytyjskiego żołnierza będzie towarzyszył rozgrywkom w typowym dla siebie stylu, nawiązując jednocześnie do sentymentu, jaki z pewnością towarzyszy znanej graczom barwie głosu. Pakiet ten jest darmowym rozszerzeniem.

Pakiet narracji The Method Man stworzony został z udziałem legendarnego rapera z Wu-Tang Clan, którego głos poprowadzi graczy przez walkę w trybie muti. Muzyk, producent i actor w jednej osobie podkręci intensywność wrażeń komentując serie zabójstw, zmiany w punktacji i poczynania przeciwnika, dodając unikalnego smaczku każdej wieloosobowej strzelaninie. Pakiet The Method Man dostępny jest w cenie $3.99.

W Infinite Warfare bardzo ważną, charakterystyczną częścią doświadczenia jest możliwość dostosowania rozgrywki do własnych indywidualnych preferencji. Skonstruowaliśmy grę wokół centralnej koncepcji możliwości personalizacji postaci i sprzętu, a teraz idziemy krok dalej. Co może być lepszego niż możliwość zmiany komentatora? To naprawdę kupa zabawy i jesteśmy pewni, że fanom spodoba się to, co przygotowaliśmy.

– powiedział Dave Stohl, szef studia Infinity Ward.