Firma Blizzard Entertainment wydała nową kosmetyczną zawartość do gry Starcraft 2. Najnowsza paczka zawiera różnego rodzaju ozdobniki związane z ostatnio zmarłym Youtuberem i krytykiem gier komputerowych, Johnem “Totalbiscuit” Bane’m.

Kilka miesięcy temu świat graczy otrzymał szokującą informację o stracie jednego z najważniejszych anglojęzycznych Youtuberów growych. Mowa o Johnie Bane’ie, znany również pod takimi nazwami jak TotalBiscuit, TotalHalibut czy Cynnical Brit. Od kilku lat zmagał się z rakiem jelita grubego. John zmarł 24 maja 2018 roku zostawiając żonę Gennę, syna Oriona oraz niecałe 3 miliony fanów jego twórczości.

TotalBiscuitW podzięce za ogromne wsparcie TotalBiscuit’a przy promocji takich gier jak World of Warcraft czy Starcraft 2, firma Blizzard Entertainment postanowiła wypuścić paczkę ozdobników do ich najnowszej strategii czasu rzeczywistego. Cena pakietu wynosi 9,99 euro (około 43 zł) i ma być on dostępny w sprzedaży do końca tego roku lub wyczerpania zapasów. Cała kwota, odliczając podatek, z zakupionych pakietów zostanie przekazana rodzinie Bane’ów.

Starcraft 2 - Zestaw Upamiętniający TotalBiscuitaW skład paczki wchodzą po trzy portrety, graffiti, zdobienia budynków każdej rasy oraz emotikony. W celu lepszego zobrazowania każdego oferowanego elementu, Blizzard stworzył odpowiednią infografikę.

Starcraft 2 - ozdobniki z Pakietu TotalBiscuitaPaczkę ozdobników można kupić na stronie Sklepu Blizzard, natomiast Starcraft 2 dostępny jest do pobrania za darmo już teraz na platformie Battle.Net.


Pisząc w imieniu całej Redakcji PcMod pragnę wyrazić najgłębsze wyrazy współczucia dla najbliższych członków rodziny John’a jak i ogromnej jego rzeszy fanów. Sami również byliśmy ogromnymi miłośnikami. Zarówno jego twórczości, działalności na rzecz Starcrafta 2 jak i ogromnej rzetelności w byciu krytykiem gier komputerowych. W związku z powyższym, po konsultacjach w naszym skromnym redaktorskim gronie postanowiliśmy zakomunikować, że całkowicie wspieramy zarówno inicjatywę Blizzarda jak i wszelkie inne akcje mające na celu pomóc rodzinie Bane’ów w tych trudnych dla nich chwilach.
Serdecznie dziękuję za przeczytanie niniejszego tekstu oraz pozdrawiam.
Robert Wolniak, redaktor działu gier na PcMod.pl


Poprzedni artykułNowa klawiatura hybrydowa Thor 200 RGB od Genesis
Następny artykułNVIDIA GeForce Game Ready Driver 399.24 z optymalizacjami dla gier