W miniony czwartek podczas imprezy Comic-Con, zespół Infinity Ward opowiadał o immersyjności narracji w Call of Duty: Infinite Warfare. Gra wprowadza narrację na wyższy poziom, w sposób emocjonujący i skoncentrowany na bohaterach. Odkrywa zagadnienia takie jak przywództwo oraz powiązaną z nim odpowiedzialność.

Gracze zostaną wcieleni w postać wojennego przywódcy, Kapitana Reyesa, żołnierza Tier 1 Special Operations. Przejmuje on komendę nad Retribution, ostatnim statkiem wojennym Ziemi. W czasach warunków tak ciężkich, że prawie niemożliwych do wyobrażenia, Reyes musi poprowadzić resztki sił koalicji przeciwko niestrudzonemu wrogowi. W wojnie, która rozciągnęła konflikt na cały obszar naszego ogromnego Układu Słonecznego.

Infinite Warfare przedstawi graczom nowe bronie, nowe umiejętności postaci i zapierające dech w piersiach lokacje, których jeszcze w serii Call of Duty nie było. Poza fascynującą kampanią dla jednego gracza, Call of Duty: Infinite Warfare dostarczy również silny i dynamiczny tryb multiplayer, w tym także unikalne, kooperacyjne doświadczenie z zombie. Więcej szczegółów będzie ujawnionych wraz z nadchodzącym świętem graczy Call of Duty, czyli Call of Duty XP, które odbędzie się w dniach 2-4 września.


Poprzedni artykułRuneScape otrzyma nowy kontynent w grze – Wschodnie Wyspy
Następny artykułWindows 10 – darmowa aktualizacja kończy się 29 lipca
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.