Studio Laminar Research wydało zaawansowany symulator lotniczy X-Plane 11. Gra od wielu lat uchodzi za jeden z najbardziej realistycznych symulatorów lotu. A to wszystko dzięki współpracy z inżynierami i ekspertami lotniczymi. Modele maszyn lotniczych zostały bardzo wiernie odzworowane, a samouczek wprowadzi początkujące osoby w tajniki pilotażu.

W X-Plane 11 przeprojektowany cały interfejs użytkownika. Jest on jeszcze bardziej szczegółowy, niż dotychczas i posiada sporo konfiguracji. Modele kokpitów są dostępne w wysokich rozdzielczościach, a większość przełączników jest używalna. Dodano nowe efekty do silnika, jak błyskawice, dźwięki czy eksplozje. Poprawiono awionikę: wszystkie maszyny są od teraz przygotowane do systemu IFR, zaraz przy starcie. Dodano nowe budynki i drogi w Europie.


Poprzedni artykułASRock H110-STX MXM – ciekawa płyta główna dla małych komputerów
Następny artykułMicrosoft udostępnia kod GVFS – Git Virtual File System
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.