GOG.com uruchomił promocję o nazwie Wyprzedaż Halloweenowa 2017. Znajduje się w niej ponad 200 różnych ofert, z przecenami do nawet 90%. W trakcie wyprzedaży istnieje dodatkowy bonus. Wystarczy wydać 55 zł i w bibliotece pojawi się bezpłatna gra. Co więcej, każdy zestaw halloweenowy jest „zestawem łączonym” – otrzymuje się jeszcze większe rabaty, kupując wszystkie gry w zestawie. Jeśli posiadamy już któreś z nich, wystarczy jedynie dobrać brakujące.

Oto najciekawsze oferty według GOG.com: Klasyczne Quake i DOOM (-66%); D&D Bundle z Forgotten Realms, Ravenloft i nie tylko (-66%); Hotline Miami (-80%), Call of Cthulhu: Prisoner of Ice i Shadow of the Comet (-75%); Seria The Suffering (-20%); Darkest Dungeon (-60%) oraz rozszerzenie Crimson Court (-20%), The Vanishing of Ethan Carter (-80%), Bad Mojo Redux (-90%) – znajdź ponad 200 ofert dostępnych podczas całej wyprzedaży.

W ramach GOG.com/connect można dodać prawie trzydzieści przerażających gier do swojego konta w trakcie wyprzedaży, w tym: Hand of Fate, SOMA, Amnesia, Layers of Fear i nie tylko

Wyprzedaż Halloweenowa 2017 trwa do 2 listopada, do godziny 23:00. Kwota potrzebna do odblokowania bezpłatnej gry może być różna w różnych regionach. Kody na bezpłatne gry będą dystrybuowane poprzez e-mail gdy osiągnięta zostanie docelowa kwota.


Poprzedni artykułELEX – miejsce, gdzie magia i technologia istnieją razem
Następny artykułAssassin’s Creed Origins – poznaj historię Assassins Brotherhood
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.