Roberts Space Industries zmieniło datę wydania Star Citizen Alpha 3.0 na początek września. Informacja to pojawiła się na stronie pokazującej aktualne postępy prac oraz planowane aktualizacje do gry. Pierwotne plany zakładały, że wersja 3.0 zostanie wydana już w sierpniu. Ale chyba nikogo nie powinno dziwić ta nagła zmiana planów. Wszakże RSI nie pierwszy raz wykonuje taki manewr.

Najbardziej jesteśmy ciekawi, kiedy gracze ujrzą finalny produkt. Na rynku dostępnych jest sporo symulatorów kosmicznych, w tym chyba najbardziej znany i popularny Elite Dangerous, który co chwila otrzymuje nowe aktualizacje.


Poprzedni artykułCzyżby AMD szykowała kartą Radeon RX Vega Nano?
Następny artykułAMD wprowadza pakiety Radeon Pack dla graczy i entuzjastów
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.