Jeżeli ktoś oczekiwał premiery gry No Man’s Sky 9 sierpnia, to musi jeszcze poczekać. Szef studia Hello GamesSean Murray, poinformował że wersja na komputery PC zaliczy lekkie opóźnienie. Powodem tego jest chęć wypuszczenia produkcji jednocześnie na całym świecie. Dodatkowo trwa szlifowanie obsługi monitorów o proporcjach 21:9. Tytuł ukaże się na komputery osobiste 12 sierpnia tego roku.

No Man’s Sky to wieloosobowa gra z gatunku science-fiction. Jej akcja rozgrywa się w odległej przyszłości, gdzie ludzkość odkrywa kolejne, nieznane zakątki Wszechświata. Do dyspozycji gracza zostaje oddany niewielki statek kosmiczny, którym można odkrywać nowe planety i nie tylko. Gra zyskała rozgłos, ponieważ jej świat jest generowany całkowicie dynamicznie, dzięki czemu produkcja zachowuje małe rozmiary.


Poprzedni artykułBlizzard być może planuje wydać Starcraft w wersji HD
Następny artykułAMD wprowadza do sprzedaży kartę Radeon RX 460
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.